REINO Dywidenda Plus gotowe do skoku (Parkiet, 07.09.2016)

Jeśli oferta publiczna akcji o wartości 300 mln zł się powiedzie, spółka błyskawicznie stworzy portfel nieruchomości zarabiających na dywidendy - czytamy w "Parkiecie".

- Widzimy duże zainteresowanie naszą ofertą, w szczególności ze strony inwestorów szukających spółek dywidendowych. Spółka gwarantuje coroczną wypłatę nie mniej niż 90% zysku. Oznacza to regularną dywidendę na średniorocznym poziomie 5 proc. zainwestowanego kapitału - powiedział w rozmowie z "Parkietem" Radosław Świątkowski, prezes REINO Dywidenda Plus.

Środki pozyskane z IPO spółka zamierza przeznaczyć na rozbudowę portfela nieruchomości. - Chcemy kupić przynajmniej jeden dodatkowy, w pełni wynajęty biurowiec o wysokim standardzie, spełniający rygorystyczne kryteria inwestycyjne. Mamy krótką listę celów. Zgodnie ze standardem, list intencyjny zostanie podpisany niezwłocznie po IPO. Kolejna nieruchomość pojawi się zatem nie później niż 3-4 miesiące od oferty - zapowiedział Radosław Świątkowski.

W ofercie Reino DywidendaPlus wyniki book buildingu będą znane w poniedziałek (12.09). Zapisy na akcje ruszą w dzień później. W transzy detalicznej zarezerwowano 600 tys. papierów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ W PARKIECIE

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się