REINO Dywidenda Plus sp. z o.o.

REINO Dywidenda Plus sp. z o.o. to pierwszy polski REIT działający w formie spółki akcyjnej, spełniający międzynarodowe standardy obowiązujące tego typu struktury. Spółka prowadzi działalność, by regularnie i w oparciu o zagwarantowaną statutowo politykę dywidendową, dzielić się z akcjonariuszami określoną większością wypracowywanego corocznie zysku, którego źródłem są dochody uzyskiwane z najmu istniejących nieruchomości komercyjnych.

REINO Dywidenda Plus sp. z o.o. uczestniczyła w nabyciu dwóch pierwszych celów inwestycyjnych: budynku biurowego Malta House w Poznaniu (od Skanska) oraz budynku biurowego Alchemia I w Gdańsku (od Torusa). Transakcje nabycia o łącznej wartości ok. 90 mln EUR zostały zawarte w sierpniu 2015 roku.

REINO Dywidenda Plus sp. z o.o. to kolejne pionierskie rozwiązanie przygotowane i zrealizowane przez REINO Partners, wyznaczające nowe standardy w zakresie inwestowania klientów indywidualnych na rynku nieruchomości.

Nagrody i wyróżnienia:

  • nominacja do nagrody CEE Quality Awards 2016 w kategorii RealGreen Investor of the Year za przygotowanie i zrealizowanie transakcji nabycia Malta House i Alchemia I
  • nominacja do nagrody Eurobuild Awards 2015 w kategorii Investor of the Year, CEE, za przygotowanie i zrealizowanie transakcji nabycia Malta House i Alchemia I.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się