Zarząd

Radosław Świątkowski

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ze specjalizacją w zakresie inwestycji kapitałowych i strategii finansowych przedsiębiorstw.

Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Grupie WBK SA (obecnie BZ WBK SA). Był członkiem zespołu tworzącego spółkę zarządzania aktywami, WBK AIB Asset Management SA (obecnie BZ WBK AIB Asset Management SA; zarządzającą m.in. funduszami Arka), w której następnie pracował jako analityk inwestycyjny odpowiedzialny za rynek akcji.

Przez 11 lat, do końca 2010 roku, związany z Grupą BB Investment, jednym z największych i najstarszych polskich holdingów inwestycyjnych, w której pełnił liczne funkcje w organach nadzorczych i zarządzających. Ostatnie 3,5 roku jako Członek Zarządu BB Investment. Wartość rynkowa aktywów zarządzanych przez BB Investment przekraczała okresowo 1,5 mld zł.

Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe związane z inwestycjami i rynkiem kapitałowym, fuzjami i przejęciami, tworzeniem przedsięwzięć, zarządzaniem funduszami (fundusz private equity/venture capital oraz fundusz deweloperski), projektami i przedsiębiorstwami, doradztwem strategicznym i finansowym, restrukturyzacją przedsiębiorstw i portfeli aktywów. Łączna wartość aktywów i transakcji, w których zarządzaniu lub finalizowaniu uczestniczył przekracza 3 mld zł.

Od roku 2004 tworzył i rozwijał działalność inwestycyjną Grupy BBI na rynku nieruchomości, początkowo jako menedżer funduszu BBI Nieruchomości, a następnie Członek Zarządu – Zarządzający Funduszem Deweloperskim w spółce giełdowej BBI Development NFI SA, a także Członek Zarządu BB Investment odpowiedzialny za działalność inwestycyjną Grupy BBI na rynku nieruchomości.

Od początku 2011 roku współzałożyciel, udziałowiec i Prezes Zarządu REINO Partners, spółki zarządzającej inwestycjami i funduszami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, która z powodzeniem tworzy i zarządza pierwszymi dywidendowymi strukturami dla polskich inwestorów, posiadającymi większość cech struktur typu REIT i inwestującymi w najlepsze krajowe nieruchomości komercyjne przynoszące stały dochód.

 
 

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się