Zarząd

Radosław Świątkowski

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ze specjalizacją w zakresie inwestycji kapitałowych i strategii finansowych przedsiębiorstw.

Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Grupie WBK SA (obecnie BZ WBK SA). Był członkiem zespołu tworzącego spółkę zarządzania aktywami, WBK AIB Asset Management SA (obecnie BZ WBK AIB Asset Management SA; zarządzającą m.in. funduszami Arka), w której następnie pracował jako analityk inwestycyjny odpowiedzialny za rynek akcji.

Przez 11 lat, do końca 2010 roku, związany z Grupą BB Investment, jednym z największych i najstarszych polskich holdingów inwestycyjnych, w której pełnił liczne funkcje w organach nadzorczych i zarządzających. Ostatnie 3,5 roku jako Członek Zarządu BB Investment. Wartość rynkowa aktywów zarządzanych przez BB Investment przekraczała okresowo 1,5 mld zł.

Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe związane z inwestycjami i rynkiem kapitałowym, fuzjami i przejęciami, tworzeniem przedsięwzięć, zarządzaniem funduszami (fundusz private equity/venture capital oraz fundusz deweloperski), projektami i przedsiębiorstwami, doradztwem strategicznym i finansowym, restrukturyzacją przedsiębiorstw i portfeli aktywów. Łączna wartość aktywów i transakcji, w których zarządzaniu lub finalizowaniu uczestniczył przekracza 3 mld zł.

Od roku 2004 tworzył i rozwijał działalność inwestycyjną Grupy BBI na rynku nieruchomości, początkowo jako menedżer funduszu BBI Nieruchomości, a następnie Członek Zarządu – Zarządzający Funduszem Deweloperskim w spółce giełdowej BBI Development NFI SA, a także Członek Zarządu BB Investment odpowiedzialny za działalność inwestycyjną Grupy BBI na rynku nieruchomości.

Od początku 2011 roku współzałożyciel, udziałowiec i Prezes Zarządu REINO Partners, spółki zarządzającej inwestycjami i funduszami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, która z powodzeniem tworzy i zarządza pierwszymi dywidendowymi strukturami dla polskich inwestorów, posiadającymi większość cech struktur typu REIT i inwestującymi w najlepsze krajowe nieruchomości komercyjne przynoszące stały dochód.

Dorota Latkowska-Diniejko

Wiceprezes Zarządu

Licencjonowany rzeczoznawca majątkowy w Polsce, Członek Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych (Royal Institution of Chartered Surveyors, RICS).

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej oraz Uniwersytetu Sheffield Hallam na kierunku Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami (Property Valuation and Management). Posiada dyplom MBA (University of Minnesota oraz Carlson School of Management).

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej. Karierę rozpoczynała w USAID w Warszawie, będąc członkiem zespołu przygotowującego schemat działania kredytów hipotecznych w Polsce.

W latach 1995–1998 pracowała w Price Waterhouse Nieruchomości, gdzie zaczynała od tworzenia jednego z pierwszych na rynku polskim zespołów badań rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Od 1998 roku współtworzyła polską spółkę wiodącego, globalnego doradcy na rynku nieruchomości – Knight Frank, w której przeszła poszczególne szczeble kariery zostając partnerem i udziałowcem. W Knight Frank przez wiele lat kierowała działem Capital Markets zajmującym się obsługą rynku inwestycyjnego oraz doradztwem deweloperskim i finansowym. Pracowała m.in. dla Von der Heyden Group, jednego z najlepszych w Polsce deweloperów w sektorze biurowym i hotelowym, pierwszych polskich funduszy nieruchomości Arka BZ WBK FIZ, BPH FIZ SN oraz dla międzynarodowych funduszy (m.in. Credit Suisse, SEB, Rutley, REEFF, DEKA, AIB Polonia Property Fund, Pramerica, Invesco, AZORA). Uczestniczyła w procesie pozyskiwania kapitału i finansowania dłużnego, nabywania oraz sprzedaży nieruchomości, strukturyzowania transakcji, przeprowadzała procesy due diligence oraz przygotowywała dokumentację transakcyjną wraz zespołami prawnymi.

Od początku 2011 roku współzałożyciel, udziałowiec i Wiceprezes Zarządu REINO Partners, spółki zarządzającej inwestycjami i funduszami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, która z powodzeniem tworzy i zarządza pierwszymi dywidendowymi strukturami dla polskich inwestorów, posiadającymi większość cech struktur typu REIT i inwestującymi w najlepsze krajowe nieruchomości komercyjne przynoszące stały dochód.

 

Justyna Tinc

Członek Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (zarządzanie nieruchomościami).

Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także procesami optymalizacyjnymi przed i potransakcyjnymi, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskim i zagranicznym oraz deweloperami.

Jako Head of Asset Management odpowiada za przygotowanie i prowadzenie aktywnych działań z zakresu asset management podnoszących wartość nieruchomości w zarządzaniu. Realizuje strategie funduszy i spółek zarządzanych przez REINO Partners w zakresie komercjalizacji, a także optymalizacji przychodów i kosztów, w szczególności w odniesieniu do realizowanej polityki dywidendowej. Uczestniczy również w działaniach związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz polityką informacyjną i relacjami inwestorskimi.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się